Przejdź do treści

FAQ & Niezbędnik Regałowiska 2019

Prezentujemy garść najważniejszych informacji oraz tegoroczny Festiwalowy Niezbędnik!

TUTAJ można pobrać Festiwalowy Niezbędnik w formacie .pdf, który zawiera rozpiski czasowe festiwalowych atrakcji, krótkie info nt. okolicznych atrakcji, opcji dojazdu, parkingów, najbliższych sklepów czy bankomatów.

1. Gdzie i jak kupić bilety? Po ile?
Bilety do 7 sierpnia (środa) są w cenie 75 złotych za karnet. Można je kupić on-line do końca dnia lub stacjonarnie w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie do godziny 17:30.
Od czwartku, tj. 8 sierpnia, karnet kosztuje 90 złotych za cały Festiwal. Od tego dnia aż do końca trwania Festiwalu bilety można kupić tylko i wyłącznie w kasie przy terenie Festiwalu. W czwartek kasa festiwalowa oraz opaskownia będą otwarte od godziny 13:00, natomiast w piątek i sobotę – od 10:00.

2. Czy na Festiwal można wejść z pieskiem?
Oczywiście, że tak! Właściciel pupila musi jednak posiadać PRZY SOBIE aktualną książeczkę szczepień zwierzęcia, a piesek musi mieć na sobie kaganiec i być przypięty do smyczy.

3. Czy można wnosić napoje na Festiwal?
Można – ale tylko w plastiku. Z puszką lub szklaną butelką nie zostaniecie wpuszczeni na teren.

4. Czy dzieci muszą płacić za wstęp?
Dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie – jeśli dziecko w czasie trwania Festiwalu ma skończone 12 lat, musi już mieć kupiony bilet. Ponadto dziecko w roku szkolnym musi mieć przy sobie dokument tożsamości, który należy okazać na prośbę osoby wydającej opaski celem weryfikacji wieku dziecka. Pragniemy przypomnieć, że dzieci do 16 roku życia na terenie Festiwalu powinny przebywać z opiekunem.

5. Czy dla dzieci przewidziane są bilety ulgowe?
Dla dzieci powyżej 12 roku życia nie ma biletów ulgowych – należy kupić zwykły bilet.

6. Czy można wjechać samochodem na pole namiotowe/festiwal?
Niestety nie ma takiej możliwości. Samochód można zostawić na płatnym niestrzeżonym parkingu pod samym wejściem na teren Festiwalu lub na bezpłatnych parkingach wzdłuż Jeziora Bielawskiego.

Skip to content