Przejdź do treści

FAQ & Niezbędnik Regałowiska 2022

Prezentujemy garść najważniejszych informacji oraz tegoroczny Festiwalowy Niezbędnik! Zachęcamy do zapoznania się. 🙂

TUTAJ można pobrać Festiwalowy Niezbędnik w formacie .pdf, który zawiera rozpiski czasowe festiwalowych atrakcji, krótkie info nt. okolicznych atrakcji, opcji dojazdu, parkingów, najbliższych sklepów czy bankomatów.

1. Gdzie i jak kupić bilety? Po ile?
Bilety są w cenie 150 złotych za karnet oraz 100 złotych za bilet jednodniowy. W czasie trwania Festiwalu można je kupić tylko i wyłącznie w kasie przy terenie imprezy. W piątek i sobotę kasa festiwalowa i opaskownia będą otwarte od 10:00 rano do 1:00 w nocy. Karta Bielawianina oraz Bielawska Karta Dużej Rodziny uprawniają do zakupu biletu za 50% jego ceny, ale należy mieć przy sobie dokument uprawniający do zniżki oraz dokument tożsamości zarówno przy zakupie, jak i przy wymianie biletu na opaskę.

2. Czy na Festiwal można wejść z pieskiem?
Oczywiście, że tak! Właściciel pupila musi jednak posiadać PRZY SOBIE aktualną książeczkę szczepień zwierzęcia, a piesek musi mieć na sobie kaganiec i być przypięty do smyczy.

3. Czy można wnosić napoje na Festiwal?
Można – ale tylko w plastiku. Z puszką lub szklaną butelką nie zostaniecie wpuszczeni na teren.

4. Czy dzieci muszą płacić za wstęp?
Dzieci do 12 roku życia wchodzą bezpłatnie – jeśli dziecko w czasie trwania Festiwalu ma skończone 12 lat, musi już mieć kupiony bilet. Ponadto dziecko w roku szkolnym musi mieć przy sobie dokument tożsamości, który należy okazać na prośbę osoby wydającej opaski celem weryfikacji wieku dziecka. Pragniemy przypomnieć, że dzieci do 16 roku życia na terenie Festiwalu powinny przebywać z opiekunem.

5. Czy dla dzieci przewidziane są bilety ulgowe?
Dla dzieci powyżej 12 roku życia nie ma biletów ulgowych – należy kupić zwykły bilet.

6. Czy można wjechać samochodem na festiwal?
Niestety nie ma takiej możliwości. Samochód można zostawić na płatnym niestrzeżonym parkingu pod samym wejściem na teren Festiwalu lub na bezpłatnych parkingach wzdłuż Jeziora Bielawskiego.

7. Co z polem namiotowym?
Wszelkie informacje na temat pola namiotowego można uzyskać kontaktując się z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bielawie, który jest jego zarządcą.

Skip to content