Przejdź do treści

Habakuk & Regałowisko online

Jubileuszowy koncert zespołu Habakuk online – tylko z Regałowiskiem!

22 edycja Festiwalu Regałowisko została przeniesiona na rok 2021… Ale to nie znaczy, że rok 2020 obejdzie się bez nas! Tym bardziej, że jest to rok bardzo wyjątkowego jubileuszu – zespół Habakuk obchodzi 30-lecie swojej działalności artystycznej! Takiej rocznicy zdecydowanie nie można pozwolić przejść bez echa.

Marzyliśmy, aby móc świętować te wyjątkowe urodziny wspólnie, na dużej scenie Regałowiska – niestety w związku z pandemią nie będzie nam to dane. Wykorzystajmy więc technologiczne możliwości, jakie daje nam XXI wiek i złóżmy zespołowi życzenia z naszych własnych domów.

Już 7 sierpnia, wyjątkowo zamiast nad Jeziorem Bielawskim, spotkajmy się przed komputerami i smartfonami na jubileuszowym koncercie online zespołu Habakuk. Występ rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowany na żywo na facebooku Regałowiska.

Już teraz zachęcamy wszystkich do oglądania i aktywnego komentowania – podczas transmisji odbędzie się specjalny konkurs. Wśród osób, które złożą w komentarzach pod livem życzenia dla zespołu Habakuk, zostaną rozlosowane 4 regałowiskowe koszulki z limitowanej edycji!

Do zobaczenia w sieci!

Skip to content