Przejdź do treści

Koniec Świata & Regałowisko

Zgodnie z obietnicą, czas na pierwsze informacje na temat naszych planów odnośnie 7 sierpnia!

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu KONIEC ŚWIATA, który odbędzie się 7 sierpnia na dziedzińcu przy Teatrze Robotniczym, przy ul. Piastowskiej 19a w Bielawie. Startujemy o godzinie 18:00. Publiczność w odpowiedni nastrój wprowadzi Jakub „Bukaj” Cajzner, a o godzinie 19:00 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru. Bilety w cenie 20zł za osobę, do nabycia w kasie MOKiS lub online w systemie Ekobilet: KLIKNIJ

Uwaga! Liczba biletów będących w sprzedaży jest ograniczona do 250 osób – zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami dot. organizacji imprez plenerowych.

O godzinie 21:30, po koncercie i krótkiej przerwie technicznej, na dziedzińcu zostanie wyświetlony film „Serce Jamajki” w ramach Letniego Kina Plenerowego. Wstęp na seans jest BEZPŁATNY, w związku z czym już teraz zachęcamy wszystkich uczestników koncertu do pozostania z nami. W razie niepogody, zarówno koncerty jak i seans zostaną przeniesione do sali Teatru Robotniczego.

Jednocześnie przypominamy, że to dopiero wycinek atrakcji, jakie zaplanowaliśmy w ramach symbolicznego nawiązania do przeniesionej edycji Regałowiska, która miała się odbyć w tym terminie. Już wkrótce podamy pełną rozpiskę działań animacyjnych, konkursów i promocji, które obejmą swoim zasięgiem całą Bielawę! ?

Kilka słów o naszych artystach:

KONIEC ŚWIATA to zespół, który istnieje nieprzerwanie od 2000 roku i jest wielokrotnym wykonawcą na największych polskich festiwalach, takich jak Przystanek Woodstock czy Jarocin Festiwal. Mają na koncie 7 wydanych płyt, występowali z największymi polskimi gwiazdami (Kult, Hey, Lady Pank, T. Love i wiele innych), a ich utwory puszczały największe stacje radiowe. Zespół został także uhonorowany złotą płytą za całokształt twórczości.

JAKUB „BUKAJ” CAJZNER to muzycznie prawdziwy „wolny ptak”. Wokalista i gitarzysta angażuje się w różne projekty muzyczne, a jego twórczość nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego. Sam pisze teksty i muzykę do swoich utworów. Występuje zarówno na scenie, jak i na ulicach i rynkach większych bądź mniejszych miast. Stałym uczestnikom Festiwalu Regałowisko z pewnością zapadł w pamięć jego występ na Koncercie Miejskim podczas jednej z poprzednich edycji.

Skip to content