Przejdź do treści

Pociąg do Reggae

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny oficjalnym przewoźnikiem Festiwalu!

POCIĄG DO REGGAE to wyjątkowa opcja dojazdu specjalnie dla naszych Festiwalowiczów, którzy dzięki temu mogą dotrzeć pod sam teren Regałowiska. W pociągu, jak co roku, w klimat Festiwalu będzie wprowadzał nasz DJ, który przygotował dla podróżujących wyjątkową setlistę. Całkowity koszt przejazdu to bilet wg cennika Koleje Dolnośląskie S.A..

Pociągi startują z Wrocławia, zatrzymują się w Dzierżoniowie i tam następuje przesiadka w specjalny, podstawiony autokar, który jedzie bezpośrednio na Festiwal. Podróż z Dzierżoniowa do Bielawy wliczona jest w koszt biletu kolejowego!

UWAGA! W tym roku Koleje Dolnośląskie przygotowały dla Was specjalną ofertę: “Powrót gratis”, w ramach której osoby korzystające z przejazdu Pociągiem do Reggae mogą załapać się na BEZPŁATNY pociąg powrotny! Wystarczy przyjść na stoisko Kolei Dolnośląskich podczas Festiwalu, gdzie po okazaniu biletu na Pociąg do Reggae dostaniecie pieczątkę uprawniającą do darmowego powrotu pociągiem relacji Dzierżoniów – Wrocław, który startuje o godzinie 9:47 z Dworca PKP w Dzierżoniowie. Na ten pociąg również zawiezie Was podstawiony autokar, który będzie czekał o godzinie 9:00 na przystanku Os. Białe w Bielawie.

Skip to content