Przejdź do treści

27Pablo @ Regałowisko 2015

Scena Sound Stage zaczyna nabierać pikanterii. Przywitajcie ‪#‎27Pablo‬ @ Regałowisko 2015. 27Pablo to jeden z pionierów ostrego dancehallu na tej szerokości geograficznej, na scenie pojawił się w 1998.

Jako pierwszy selektor w Polsce stosował juggling na oryginalnych, jamajskich riddimach, by w 2004 r. stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny sound systemowej. Niedługo później przeprowadził się do Portugalii, gdzie razem z Francuzem Lexo, stworzył projekt „Yes Mi Selecta”, promujący międzynarodową scenę dancehall. Od kilku lat wspólnie z Jr.Stressem oraz Drivah, realizuje projekt ,,Dancehall Masak-RAH” który początkowo jako cykl imprez w stołecznym klubie Mandala, stopniowo stał się audycją radiową pod tym samym tytułem oraz jednocześnie tubą propagandową dla nowoczesnej muzyki jamajskiej.

27Pablo, mimo upływu prawie 15 lat działalności scenicznej jest wciąż aktywny, dzięki czemu zyskał miano środowiskowej ikony oraz osoby opiniotwórczej. Selektor w umiejętny sposób łączy rozrywkę z edukacją, pomaga mu w tym wrodzony talent do kontaktu z publicznością.

Skip to content